MORA Mobilya Dekorasyon Teks. Turizm Gıda İnş. Oto San.Tic. Ltd. Şti.

KURUMSAL

Firmamız 1998 yılında alanında uzman bir ekip tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana üretim faaliyetlerinde estetik, ergonomik ve ekonomik ürünler tasarlamıştır.

Bursa’ da ki üretim yerimizde ileri teknoloji, üstün kalite yaklaşımı ve AR-GE çalışmaları ile çok amaçlı dolaplar ve raf üniteleri gibi bir çok E1 sertifikalı ürünler ile üretmektedir.

Uzman teknik ekibimiz ile Avrupa standartlarında üretim yapan firmamız TSE, MARKA TESCİL ve FAYDALI MODEL belge ve sertifikalarına sahiptir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Çalışmalarımızda kullanılan Yonga Levhalar E1 kalitesinde, toksit etkisi olmayan malzemelerdir. Gövde bantlarında ön cumbalar 2mm.PVC, arka alt-üst cumbalar 0,40mm PVC ile kaplanmaktadır. Arka kapamalarda 8mm MDF üzeri PVC kaplamalı arkalıkları kullanmaktayız. Raf sistemlerinde en kaliteli metal raf pimleri kullanılmaktadır. Çekmece takımlarında özel raylar kullanılmakta olup kaşıklık uygulaması mevcuttur. Çekmece altlarında alüminyum levhalar kullanmaktayız. Taç ve ışık bandı Mutfak Dolapları uygulamasına göre değişmektedir.

MORA Mobilya kendi vizyonunu oluşturan özgün yönleriyle mutfak konusunda faaliyet gösteren birçok üretici imalatçı ve dekoratörden ayrı bir duruşa sahip. Kalite detaylarda gizlidir anlayışından yola çıkan firmamızın yakaladığı ince noktalar da fark yaratıyor.

MORA Mobilya Kalite eksenini tamamen prosesler ve müşteri ilişkileri üzerine odaklandığından toplam kalitemizi sürekli iyileştirmek temel prensiplerimiz arasındadır.

MORA Mobilya dünya standartlarında toplam kalite anlayışıyla insan ve çevre dostu ürünler geliştirmeye devam etmektedir. Başlangıçtan bu yana hedefimiz ürün kalitemizde çıtayı daima yükseltmek oldu. Toplam kalite esasları çerçevesinde müşterilerimize hizmet ilkemiz oldu

MORA Mobilya Kendini tamamen entegre bir şirket olmaya programlamış firmamızın amacı, ürün ve hizmet satışında kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetlerini en üst düzeyde tutmaktır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışanlarıyla devam eden firmamız, günümüz şartlarına bağlı olarak teknolojik gelişim ve değişiklikleri zamanında izleyerek siz müşterilerimizin beğenisine sunmaktır.

Vizyonumuz

Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda öncelikle kalite ilkesiyle hareket etmek
Gelişen ve değişen teknolojiyi sürekli takip ederek uygulamalarda yeniliklerin öncüsü olmak
Başta müşteri memnuniyeti olmak üzere toplum etik kurallarına uygun çalışmayı sürdürmek.

Misyonumuz

En iyi ürün ve hizmeti en uygun fiyatlarla sizlere sunmak.